На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
У світі діє понад 5,8 млн. патентів і кожний день подається 2 тис. патентних заявок, в Україні зареєстровано 86 тис. патентів на винаходи
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Оплата мита за підтримку патенту

2011-10-18
Питання:

Підкажіть, будь ласка, хто може сплатити мито за підтримання чинності патенту? Патент належить ТОВ. Один з двох засновників відмовляється платити мито. Чи може інший оплатити? Чи потрібна яка-небудь печатка ТОВ?Відповідь:

Мито за підтримання патенту може платити як його власник (у даному випадку ТОВ), так і будь-який із засновників фірми або авторів, або навіть третя особа, якщо буде вказано, що воно платить за власника патенту.

У кожному разі в платіжному документі мають бути вказані код платежу, реквізити патенту, досить його номера та виду патенту (на винахід, корисну модель чи промисловий зразок), можливо також вказувати номер заявки.

Оскільки після оплати мита обов'язково потрібно направити лист (клопотання) про залік мита з додатком копії платіжного доручення (або оригіналу квитанції з ощадкаси при оплаті фіз.особою), в листі також потрібно вказати реквізити патенту, а також за який рік сплачується мито. Якщо такий лист посилає не власник патенту, то він може написати своє ставлення до цього патенту (автор, засновник ТОВ-власника патенту), а також перед підписом вказати, що це робиться "за дорученням правовласника".корисний матеріал? Натисніть:

групи: реєстрація прав; реєстрація прав; Економіка та фінанси
теги: винахід; корисна модель; промисловий зразок; заявка
інші питання...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100