На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
Держава повинна побачити переваги людського потенціалу — знань, інтелектуальної власності, ідей — перед нафтою, газом, металом і нерухомістю: на відміну від природних копалин людський потенціал має здатність накопичуватися.
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Як зареєструвати торгову марку у вигляді картинки з рекламного журналу?

2010-12-04
Питання:

Хочу зареєструвати торгову марку, щоб самостійно видавати свої романи і щоб сайт, який представляє мої романи та збірки, був захищений торговою маркою. Я проживаю на Україні, але в мене російський паспорт. Скільки ви берете за свої послуги? Чи можу я використовувати картинку з рекламного журналу (Канада) або треба обов'язково малювати ту, що я хочу як свою торгову марку?Відповідь:

Якщо Вас цікавить отримання торгової марки в Україні, то ми можемо в цьому допомогти. Реєстрація здійснюється протягом 14-16 міс., Але пріоритет встановлюється відразу після подачі заявки (заявку оформляємо 5-7 днів), так що можна буде її використовувати. Щодо використання картинки з рекламного журналу для реєстрації Вашої торгової марки можу повідомити, що за відсутності дозволу власника прав на це зображення краще цього не робити, щоб уникнути можливого судового переслідування з боку власника авторських прав на зображення. Так що доведеться реєструвати свою торгову марку. При цьому зареєструвати її в Росії Ви можете також через нашу фірму, оскільки взаємна реєстрація об'єктів промислової власності в Роспатенті і Укрпатенті заявниками та їх представниками в цих країнах дозволена міжурядовою угодою.корисний матеріал? Натисніть:

групи: реєстрація прав
теги: торговельна марка; реєстрація; заявка; Росія; сайт; роман
інші питання...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100