На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
Кишеньковий персональний комп’ютер (КПК) – обов’язковий атрибут безперервного творчого процесу і незамінна річ для творчої людини
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Якщо потенційні інвестори цікавляться винаходом

2015-05-14
Питання:

Отримано патент в Україні. Цікавляться потенційні інвестори в США. Чи діє патент, виданий в Україні, на території США?Відповідь:

Якщо патент отриманий і опублікований, а від дати його пріоритету минув рік, то можливість отримання патентів за кордоном загублена. Оскільки патент національний, тобто отриманий в Україні, то діє він тільки на території України.

Це означає, що виробники продукції по патенту в будь-якій країні, окрім України, не вважатимуться порушниками патенту, навіть якщо не отримають дозволу від його власника на використання даного патенту.

Для захисту Ваших інтересів і можливого продажу розробки за патентом за кордон можлива подача заявки на корисну модель з деякими змінами по відношенню до вже отриманого патенту.

Після подачі заявки необхідно протягом року подати міжнародну заявку із зазначенням зарубіжних країн патентування. При цьому буде збережений пріоритет по даті подачі заявки в Україні.

Після цього можна робити пропозиції потенційним інвесторам за кордоном, розкриваючи сутність патенту і не боячись його втрати або перехоплення для патентування іншими особами.

Без конкретизації ж комерційної пропозиції можливих інвесторів притягнути не можна, тому їм необхідно оцінити можливість реалізації пропозиції і очікуваний прибуток.

Крім того, інвесторам, які не менше, ніж Вам як власнику патенту, необхідна впевненість в тому, що розробка не буде запозичена третіми особами, що могло б знизити або навіть повністю "обнулити" її комерційну цінність. Саме тому подана заявка на патент забезпечить захист від незаконного використання розробки третіми особами.корисний матеріал? Натисніть:
інші питання...
© Ярослав Ващук, 2003-2011
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100