На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
У світі діє понад 5,8 млн. патентів і кожний день подається 2 тис. патентних заявок, в Україні зареєстровано 86 тис. патентів на винаходи
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Як отримати патент в іноземній державі?

2012-07-16
Питання:

Я одержав германський патент на конструкцію певного пристрою. Хочу внести зміни й удосконаливши конструкцію тепер подати заявку на український патент.

Чи можна одержати український патент на основі германського? Чи відрізняється така процедура від звичайної подачі заявки? І чи не буде це складніше, чим подача заявки на другий германський патент?Відповідь:

Провівши зміни в першому патенті (Німеччини), цілком можна одержати український патент на винахід або корисну модель.

При цьому перший патент попадає в рівень техніки при оцінці охороноздатності нового технічного рішення, яке буде наведено у Вашій заявці. Залежно від ступеня змін і вдосконалень стосовно першого патенту, це може бути корисна модель (при наявності новизни) або винахід (при наявності новизни й винахідницького рівня). Процедура одержання такого патенту стандартна й нічим не відрізняється від подачі інших заявок на патенти.

Для подачі ж другої заявки для одержання патенту Німеччини за законом Вам потрібно (якщо Ви громадянин України) спочатку подати українську заявку, на базі якої може бути подана заявка в Німеччину. Це не виключає можливості подачі заявки по міжнародній процедурі за Договором про патентну кооперацію відразу в Німеччину або Європу, як і в інші країни, з обов’язковою вказівкою України в якості країни патентування.

Якщо ж Ви є громадянином Німеччини, то одержати український патент можна як по національній процедурі (подаючи заявку в Україну), так і подавши заявку в Німеччині, а потім на її базі одержувати патент в Україні. Так що вибір за Вами.ПАТЕНТУВАННЯ ВИНАХОДУ

ПАТЕНТУВАННЯ КОРИСНОЇ МОДЕЛІ

НАЦІОНАЛЬНЕ ПАТЕНТУВАННЯ

МІЖНАРОДНА ЗАЯВКА

ДОГОВІР ПРО ПАТЕНТНУ КООПЕРАЦІЮ

корисний матеріал? Натисніть:

групи: реєстрація прав; закони, міжнародні угоди
теги: закон, постанова; винахід; корисна модель; заявка; договір; Україна; Європа; Німеччина
інші питання...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100