На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
Сила інтелекту не в тому, щоб все знати, а в тому щоб знати, де в даний момент можна знайти необхідну інформацію
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

«Лабораторія Касперського» запатентувала технологію трасування програмного коду

2010-05-05

«Лабораторія Касперського» запатентувала в США прогресивну технологію трасування програмного коду. Як пояснили в компанії, технологія забезпечує зручне й безпечне трасування — відстеження послідовних подій, що відбуваються при виконанні програмних інструкцій. За допомогою запатентованої системи фахівці можуть аналізувати поведінку програмних продуктів, не розкриваючи оригінальних методик і внутрішніх процесів.

Патент на нову технологію зареєстрований Патентним бюро США 30 березня 2010 року під номером 7689974 У1. Автором винаходу є експерт «Лабораторії Касперського» Михайло Павлющик.

За словами фахівців, трасування коду дозволяє детально досліджувати поведінку програмного забезпечення в різних середовищах виконання. Результати трасування використовуються для налагодження, виявлення й усунення помилок, оптимізації продуктивності й т.д. Дані, отримані в ході трасування коду, можуть містити інформацію про алгоритми роботи програмного продукту, включаючи інформацію, що є інтелектуальною власністю компанії, і тому вимагають захисту від несанкціонованого доступу.

Результати трасування записуються не у вигляді текстових даних, як звичайно, а у вигляді двійкового коду, причому всі рядки замінені на числові ідентифікатори, що не дає змоги іншим особам прочитати дані трасування. Для розроблювачів програмного забезпечення й довірених користувачів запатентована система надає засоби трансляції даних трасування в зручний для сприйняття людиною текстовий вигляд

«Трасування коду — це ефективний метод аналізу поведінки програм шляхом розбору їхнього коду на інструкції. Воно вже давно й активно використовується в наших продуктах і дослідницьких департаментах, — говорить директор по дослідженнях і розробці «Лабораторії Касперського» Микола Гребенніков. — Нова запатентована технологія дозволить нам зробити трасування ще більш зручним для вірусних аналітиків, а її результати — повністю захищеними від неавторизованого доступу».

джерело: CyberSecurity
корисний матеріал? Натисніть:
інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2011
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100