На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
Держава повинна побачити переваги людського потенціалу — знань, інтелектуальної власності, ідей — перед нафтою, газом, металом і нерухомістю: на відміну від природних копалин людський потенціал має здатність накопичуватися.
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

«Київміськбуд» захистив фірмове найменування

2005-09-15

Господарський суд Києва 30 серпня ц.р. підтвердив право АТ ХК «Київміськбуд» на власне фірмове найменування і визнав факт порушення з боку ТОВ «Київміськбуд-Інвест» прав інтелектуальної власності, зобов’язавши ТОВ виключити з власного найменування слово «Київміськбуд».

За повідомленням агентства «Інтерфакс-Україна», суд дійшов висновку, що використання створеною у 2003 році компанією «Київміськбуд-Інвест» найменування «Київміськбуд», і той факт, що компанія проводить таку ж господарську діяльність, що і створена в 1995 році холдинг «Київміськбуд», вводить в оману споживача.

Крім того, суд визнав, що розпізнавальна частина комерційної назви «Київміськбуд-Інвест» є схожою до ступеня змішування зі скороченою комерційною назвою ХК «Київміськбуд».

Раніше президент холдингу «Київміськбуд» Володимир Поляченко заявив про наміри холдингу відстоювати своє комерційне найменування і боротися з компаніями, які використовують його у своїй назві. При цьому, за його словами, використання бренду компаніями, які входять у холдинг, регулюється внутрішньокорпоративними угодами.

У компанії «Київсміськбуд-інвест» відмовилися прокоментувати рішення суду, посилаючись на відсутність керівництва.


Журнал «Інтелектуальна власність»

корисний матеріал? Натисніть:
інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100