На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
Прибутки від використання патентів у світі зросли від 3 млрд дол. у 1982 році до 120 млрд дол. у 2003 році
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Чи можна продовжити реєстрацію знаку, дія свідоцтва якого закінчилась кілька років тому?

2012-04-30
Питання:

30 років тому був зареєстрований товарний знак (зображувальний і словесний). Але дія його закінчилося в 2003 році (продовжений 2 рази). Чи можу я продовжити його дію? Або треба реєструвати знову?Відповідь:

Відповідно до Закону України "Про право на знаки для товарів і послуг" термін дії реєстрації товарного знака може бути продовжений за заявою власника, поданою протягом останнього року його дії, кожен раз на десять років.

За клопотанням власника для продовження терміну дії реєстрації товарного знака йому може бути наданий шестимісячний термін після закінчення строку дії реєстрації за умови сплати додаткового збору. Так як термін реєстрації товарного знака після останнього продовження закінчився ще в 2003 році, і шестимісячний термін, наданий для продовження свідоцтва після закінчення строку дії реєстрації, також давно минув, то виключне право на даний товарний знак, на жаль, втрачено. Реєстрація була анульована близько 9 років тому. В даному випадку необхідно зареєструвати товарний знак заново. Однак, необхідно враховувати, що за досить тривалий час, що минув після анулювання реєстрації Вашого товарного знака, міг бути зареєстрований або такий же, або подібний з Вашим товарний знак іншою особою. В такому випадку Вам буде відмовлено в реєстрації. Тому, перш ніж подавати заявку на реєстрацію товарного знака, доцільно провести пошук для виявлення тотожних і схожих позначень, які можуть перешкоджати реєстрації.корисний матеріал? Натисніть:
інші питання...
© Ярослав Ващук, 2003-2011
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100