На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
В Україні на 01.10.2013 (з 1992 р.) зареєстровано 394423 охоронних документів на ОПВ, із них патентів: 108167 на винаходи, 83871 на корисні моделі, 25522 на промзразки, 176805 свідоцтв на знаки для товарів і послуг, 13 свідоцтв на топографії ІМС, 20 реєстрацій КЗПТ та 25 свідоцтв на право на використання зареєстрованих КЗПТ
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Право на торговельну марку

2011-07-26
Питання:

Які права в Україні на торговельну марку зареєстровану в іноземній державі?

1) Є зареєстрована в Узбекистані торговельна марка. У зв’язку із продажами товару в Україну потрібно чи окремо реєструвати її в Укрпатенті або між країнами СНД існує угода про визнання торговельних марок держав СНД?

2) При реєстрації торговельної марки в Україні факт її реєстрації в Узбекистані буде полегшуючим фактором або це не має значення? (наприклад, при видачі свідоцтва в Україні на товар, сертифікований в Узбекистані, процедура спрощується й прискорюється)

3) Якщо нашу торговельну марку в Україні зареєструє інша особа, при розгляді справи в суді Україні буде мати значення реєстрація даної Торговельної марки більше ранньою датою в Узбекистані?



Відповідь:

1. Реєстрація торговельної марки в Узбекистані не дає прав на її захист у Україні, як і навпаки. Потрібна реєстрація в кожній країні, куди передбачається поставка товарів. Тому доцільно реєструвати марку по процедурі Мадридської угоди й Протоколу до нього, що дасть можливість одержати захист практично у всіх країнах миру. Але можна в матеріалах цієї міжнародної заявки вказати тільки країни СНД, у яких Ви зацікавлені, що знизить витрати на реєстрацію.

2. Реєстрація марки в Узбекистані не впливає на реєстрацію в Україні, якщо, звичайно, не збереглося право конвенційного пріоритету (6 місяців з дати подачі заявки в Узбекистані). Якщо право на нього збереглася й заявка по міжнародній процедурі подана до закінчення 6 місяців з дати подачі в Узбекистані, то пріоритет міжнародної заявки залишається по даті подачі заявки в Узбекистані.

3. У випадку більше ранньої реєстрації в Україні цієї марки на іншу особу права будуть у цієї особи й більше рання реєстрація Вашої марки в Узбекистані не вплине на реєстрацію в Україні. У суді, звичайно, це може розглядатися як вияв несумлінної конкуренції, це не факт, що на цій підставі реєстрація на іншу особу в Україні буде анульована. Це можливо у випадку широкої популярності марки, у тому числі в інших країнах за рубежем.



корисний матеріал? Натисніть:

групи: реєстрація прав; порушення прав
теги: торговельна марка; реєстрація; заявка; договір; недобросовісна конкуренція; судова практика; Україна




інші питання...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100