На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
В Україні на 01.10.2013 (з 1992 р.) зареєстровано 394423 охоронних документів на ОПВ, із них патентів: 108167 на винаходи, 83871 на корисні моделі, 25522 на промзразки, 176805 свідоцтв на знаки для товарів і послуг, 13 свідоцтв на топографії ІМС, 20 реєстрацій КЗПТ та 25 свідоцтв на право на використання зареєстрованих КЗПТ
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Чи можна зареєструвати як ТМ звукосполучення (вимову, фонетику слова)?

2011-01-31
Питання:

Чи можна запатентувати звукосполучення? Поясню. Наш завод називається "Львівкабель". Є побоювання, що нашим іменем почнуть користуватися сторонні організації. Оскільки написань слова/словосполучення "Львівкабель" може бути досить багато й усе передбачити складно, чи можна запатентувати "вимову" цієї назви?Відповідь:

Відносно реєстрації назви Вашої фірми в якості звукового товарного знаку повідомляю, що в якості останнього можна зареєструвати яку-небудь музичну фразу, фрагмент, мотив, у вигляді нотного запису, але не вимову слова. Наприклад, зареєстрована в якості товарного знаку звукова фраза (позивні) радіостанції, в аеропорті, на вокзалі і т.д.

Назва Вашої фірми — "Львівкабель", у принципі, неохоронюване в якості товарного знаку, тому що є з однієї сторони описовим, вказуючи на продукцію, що випускається заводом, з іншого боку — указує на місце знаходження підприємства.

Думаю, що реєстрація можлива у вигляді комбінованого позначення, у якім графічна (зображувальна) частина буде домінувати, а словесна — слово "Львівкабель" буде в цьому знаку неохоронюваним. Тобто, буде захищений логотип цього знака, його графічне виконання, у комбінації з малюнком.

Якщо буде потрібно розробити зазначений графічний знак, а потім і реєструвати його, то ми готові прийняти в цьому участь.ФОНЕТИКА ТОРГОВЕЛЬНОЇ МАРКИ

ЗВУКОВИЙ ТОРГІВЕЛЬНИЙ ЗНАК

корисний матеріал? Натисніть:

групи: реєстрація прав
теги: торговельна марка; реєстрація
інші питання...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100