На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
Держава повинна побачити переваги людського потенціалу — знань, інтелектуальної власності, ідей — перед нафтою, газом, металом і нерухомістю: на відміну від природних копалин людський потенціал має здатність накопичуватися.
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Чи можна зареєструвати словесне позначення з використанням «www» як товарний знак ?

2010-12-09
Питання:

Скажіть, будь ласка, чи можна зареєструвати словесне позначення як товарний знак з використанням "www" (трьох w) попереду словосполучення? У планах — розвиток торгової марки з продажу ноутбуків (мається на увазі словосполучення www.ноутбук.недорого). Саме з російськими словами після "www". Так як написано російськими літерами, то це не вказує на доменне ім'я. Марка буде мати відношення до Інтернету.Відповідь:

Стаття 6 «Закону про захист прав на знаки для товарів і послуг» не містять заборони на реєстрацію словесних товарних знаків, які містять елементи, що не охороняються і входять до складу товарного знака, зокрема, такий елемент, як "www".


Позначення "www" є не охороняється, тому що являє собою буквосполучення, що не має словесного характеру.


Це означає, що за наявності у товарному знаку охоронюваного словесного елемента (наприклад, значущого або фантазійного слова), позначення буде зареєстровано в цілому, за винятком надання охорони зазначеному буквосполученню.


Про це робиться спеціальний запис у свідоцтві на товарний знак, так званий запис про дискламацію (виключення з охорони) цього буквосполучення.


Однак сполучення «www.ноутбук.недорого» не охороноздатньо, тому що прямо вказує на вид товарів і послуг. Для додання охороноздатності потрібно хоча б одне значиме фантазійне або оригінальне слово, або зображувальний елемент.корисний матеріал? Натисніть:

групи: реєстрація прав; Інтернет
теги: торговельна марка; закон, постанова; реєстрація; інтернет; домен
інші питання...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100