На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
В Україні на 01.10.2013 (з 1992 р.) зареєстровано 394423 охоронних документів на ОПВ, із них патентів: 108167 на винаходи, 83871 на корисні моделі, 25522 на промзразки, 176805 свідоцтв на знаки для товарів і послуг, 13 свідоцтв на топографії ІМС, 20 реєстрацій КЗПТ та 25 свідоцтв на право на використання зареєстрованих КЗПТ
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
Порядок реєстрації в Україні авторського права на комп’ютерну програму (базу даних)

 

1. Заявником заповнюється і подається (особисто, поштою чи Е-mail) Патентному повіреному заявка , де вказуються його реквізити і описується суть предмету захисту — твору (програмне забезпечення, база даних).

2. Патентний повірений проводить регіональну реєстрацію поданої заявки, розрахунок витрат по державній реєстрації права на твір, оформляє кошторис витрат з проектом договору на виконання робіт по реєстрації авторського права.

3. Заявник подає Патентному повіреному підписаний договір, кошторис, довіреність , текст твору і додаткові матеріали (при наявності), що необхідні для опису вказаних об’єктів.

4. Заявник оплачує Патентному повіреному передбачений договором аванс — 50% суми договору.

5. Патентний повірений виконує роботи по дослідженню предмета захисту і оформленню заяви та документів на державну реєстрацію авторського права на твір (протягом одного місяця за звичайним тарифом):
— аналіз предмету захисту і визначення системи захисту його складових (авторське право чи право «sui generis»);
— визначення форми подання твору на реєстрацію та його оформлення;
— оформлення опису щодо використання твору та його структури;
— оформлення інших документів відповідно до «Порядку державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються права автора на твір».

6. Заявник підписує заявочні документи і оплачує Патентному повіреному 30% суми договору.

7. Патентний повірений оплачує передбачений в кошторисі державний збір за підготовку до реєстрації авторського права на твір (згідно постанови КМУ від 27 грудня 2001 р. № 1756) і особисто подає заявку в УААСП Державного департаменту інтелектуальної власності на реєстрацію авторського права на твір.

8. Патентний повірений супроводжує формальну експертизу УААСП заявки і приймає певні рішення чи надає відповідні додаткові документи на запити експерта (протягом одного місяця).

9. УААСП установлює пріоритет заявки і видає Патентному повіреному рішення про реєстрацію авторського права на твір (протягом місяця).

10. Заявник оплачує Патентному повіреному 20% суми договору, який оплачує державне мито за видачу свідоцтва на авторське право (згідно Декрету КМУ «Про державне мито» ).

11. УААСП заносить відомості про реєстрацію до Державного реєстру свідоцтв, публікує інформацію про зареєстроване авторське право в офіційному бюлетені «Авторське право і суміжні права» і видає Патентному повіреному свідоцтво України на авторське право (протягом одного місяця).

12. Патентний повірений вручає свідоцтво України на авторське право Заявнику і надає консультації по його правовому супроводженню, в т.ч. по оформленню авторських договорів.

Державна реєстрація авторського права і договорів здійснюється відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права» і Постанови КМУ від 27.12.2001р. № 1756 «Про державну реєстрацію авторського права і договорів, які стосуються права автора на твір».


корисний матеріал? Натисніть:
наші клієнти з України (та Києва), Росії, США, інших країн
 
Захистіть ваші права, скориставшись нашими послугами:

Захистіть свій БРЕНД

подайте заяву на реєстрацію торгової марки (товарного знаку, логотипу) в Україні, за кордоном, або по всьому світу.

Захистіть свою інтеллектуальну власність

будь яка інтеллектуальна власність може бути захищена: комп’ютерна программа, веб-сайт, база даних, стаття, книга, пісня, музика, вірш, малюнок, інші твори науки, літератури та мистецтва.

Придбайте чи продайте

торгову марку (бренд, логотип, товарний знак), винахід, ідею, патент (база та список зареєстрованих ТМ, що продаються їх власниками)


Популярні питання:

інші питання...


Популярні новини:

інші новини...


Популярні статті:

інші статті...
© Ярослав Ващук, 2003-2011
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100