На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
Прибутки від використання патентів у світі зросли від 3 млрд дол. у 1982 році до 120 млрд дол. у 2003 році
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

«Дніпрошина» патентує продукцію

2003-12-18

На ВАТ «Дніпрошина» (м.Дніпропетровськ) почата робота з патентування продукції, що випускається, і присвоєнню окремим видам і серіям шин нових назв. Продукції, що використовується переважно на внутрішньому ринку, привласнені російські й українські назви: для легкових автомобілів — «Подорож», «Крижинка» і «Шлях», для вантажних — «Титан» і «Велетень», для рудничних машин — «Шахтар», для сільськогосподарських — «Жнива».

Англомовні назви одержали серії шин, призначених для експорту. Так, наприклад, серія шин для універсального застосування в сільському господарстві названа Uniwork. За словами головного конструктора підприємства Володимира Чорного, раніше питаннями патентування ніхто не займався, тепер же мова йде про патентування не тільки моделей, але і малюнка протектора шин, а також їхньої назви. «Не дуже давно одна заповзятлива людина запатентувала назву «Дніпрошина» у Болгарії, і ми не мали права продавати туди наші покришки. Тепер захист патентним управлінням зазначених найменувань дає підприємству право на використання нових назв при експорті продукції», — заявив він.

ВАТ «Дніпрошина» спеціалізується на виробництві шин для вантажних і легкових автомобілів, мотоциклів і мопедів, а також для сільськогосподарських машин. Завод працює з квітня 1961 р., у серпні 1994 р. перетворений в ВАТ «Дніпрошина». Продукція ВАТ «Дніпрошина» має сертифікати відповідності системі якості України (Укрсепро), Росії (РСТ) і Європи (Е). У загальному обсязі реалізації продукції 60% приходиться на експорт. У першому півріччі 2003 р. виготовлено продукції на 2253671 тис. грн. За підсумками роботи за 8 міс. 2003 р. обсяг виробництва збільшився на 110,4% у порівнянні з відповідним періодом 2002 р.


«Бізнес»


корисний матеріал? Натисніть:




інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100