На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
Прибутки від використання патентів у світі зросли від 3 млрд дол. у 1982 році до 120 млрд дол. у 2003 році
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Корпорація «Microsoft» готова до співпраці з Україною

2003-08-31

 

Про це вчора повідомили представники корпорації на офіційній зустрічі з керівництвом Департаменту. У ній взяли участь президент корпорації «Microsoft» по Східній Європі Ян Мулфайт та генеральний директор ТОВ «Майкрософт Україна» Валерій Лановенко.

У ході зустрічі голова Департаменту Микола Паладій висвітлив стан справ у сфері захисту авторських прав на комп’ютерні програми в Україні. Відзначив, що розширення міжнародних контактів і розвиток вітчизняного програмування зумовлюють необхідність надійного захисту комп’ютерних програм. Департамент докладає значних зусиль, спрямованих на правове регулювання цього питання. Воно неможливе без захисту прав і законних інтересів вітчизняних і зарубіжних правовласників комп’ютерних програм, їх виробників. У цій сфері знаходяться також і авторські права корпорації «Microsoft» як правовласника найпоширеніших в Україні програмних продуктів. Микола Паладій наголосив, що для вирішення проблеми неправомірного використання програмного забезпечення необхідно об’єднати зусилля держави і правовласників.

У свою чергу президент корпорації «Microsoft» по Східній Європі Ян Мулфайт відзначив певний інтелектуальний капітал України та його потенційну конкурентоспроможність на світовому ринку. Це може стати засадою швидкого економічного розвитку України. Він поділився досвідом співпраці з багатьма країнами: Великобританією, Хорватією, Чеською Республікою, Сербією, Болгарією, Румунією. Ян Мулфайт запевнив, що керівництво корпорації «Microsoft» високо цінує зусилля України, спрямовані на створення цивілізованого ринку програмного забезпечення і готове до співпраці. Корпорація «Microsoft» надасть необхідну допомогу щодо практичних аспектів здійснення заходів з легалізації програмного забезпечення, використовучи накопичений досвід співпраці з іншими країнами.

Обидві сторони у ході зустрічі дійшли згоди, що за умови централізованого фінансування заходів з легалізації програмного забезпечення в Україні, у нашої країни є реальний шанс вирішити проблему нелегального використання програмних продуктів найближчим часом.

 

Держдепартамент

корисний матеріал? Натисніть:




інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100