На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
У будь-якій цивілізованій країні права інтелектуальної власності повинні бути такими ж святими і непорушними, як і право приватної власності
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Nokia і Apple владнали патентні розбіжності

2011-06-14

Компанії Nokia і Apple залагодили патентну суперечку, яку вели протягом майже двох років. Про це повідомляється в прес-релізі на сайті Nokia.

Дві компанії уклали ліцензійну угоду. За її умовами, Apple надасть Nokia одноразову компенсацію, а також на регулярній основі буде виплачувати відрахування за використання її запатентованих розробок. Розмір виплат не розкривається.

Тяжба між Nokia і Apple почалася в жовтні 2009 року, коли фінська компанія звинуватила Apple в порушенні 10 патентів. Місяць тому Apple подала зустрічний позов, звинувативши Nokia в порушенні 13 патентів.

Спочатку розгляд вівся тільки в США, але в грудні 2010 року Nokia подала позови проти Apple в суди трьох європейських країн - Великобританії, Німеччини та Голландії.

Спірні патенти стосувалися мобільних пристроїв. У них описувалися бездротова передача голосу і даних, синхронізація, методи шифрування і інші технології.

Apple продовжує вести патентні розгляди ще з декількома компаніями, в тому числі і з південнокорейською Samsung. У квітні 2011 року компанія Стіва Джобса звинуватила Samsung у копіюванні планшетів iPad і смартфонів iPhone, а Samsung подала до Apple зустрічний позов.

джерело: lenta.ru
корисний матеріал? Натисніть:
інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100