На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
В Україні на 01.10.2013 (з 1992 р.) зареєстровано 394423 охоронних документів на ОПВ, із них патентів: 108167 на винаходи, 83871 на корисні моделі, 25522 на промзразки, 176805 свідоцтв на знаки для товарів і послуг, 13 свідоцтв на топографії ІМС, 20 реєстрацій КЗПТ та 25 свідоцтв на право на використання зареєстрованих КЗПТ
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

У США закрили дев'ять піратських Кіносайтів

2010-07-01

Іммігрантська і митна служба США (ICE) «демонтувала» дев'ять великих піратських потокових кіносайтів, які викладали фільми всього через кілька годин після прем'єрного показу.

Це лише частина антипіратської ініціативи під назвою «Операція на наших сайтах», яку почали ICE і окружний прокурор Південного Нью-Йорка. Сприяє правоохоронним органам й Американська асоціація кінокомпаній.

Ліквідовано наступні доменні імена: Movies-links.TV, nowmovies.com, thepiratecity.org, filespump.com, planetmoviez.com, zml.org, tvshack.net, ninjavideo.net і thisninja.net.

Сайти заробляли на рекламі, а деякі ще й канючили пожертвування. Федеральна влада заморозили їхні активи на 15 рахунках. Обшуки проведені в декількох штатах.

Глава ICE Джон Мортон пояснив, що кількість нелегальних кіносайтів різко зросла за останній час у США і за кордоном. За деякими з них стоїть організована злочинність. Нещодавно Голлівуд визнав подібні ресурси своїм головним ворогом, давши нещасному файлообміну перепочинок.

Пан Мортон стверджує, що закриті сайти, які залучали «мільйони і мільйони користувачів на щомісячній основі», коштували американським компаніям мільярдів доларів і сотень тисяч робочих місць. Так, нові піратські ресурси все одно будуть з'являтися, але на розкручування їм знадобиться не менше року.

Днями американський уряд прийняв велику програму по захисту інтелектуальної власності. Напевно, це її перші плоди.

джерело: Компьюлента
корисний матеріал? Натисніть:

групи: порушення прав; фонограми, відеограми; Інтернет; світ
теги: порушення права; сайт; США; піратство; фільм
інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100