На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
У світі діє понад 5,8 млн. патентів і кожний день подається 2 тис. патентних заявок, в Україні зареєстровано 86 тис. патентів на винаходи
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Чиновники відродять «Російську» горілку

2010-05-20

Держхолдінг "Росспиртпром" відновляє виробництво популярної в радянські роки горілки "Російська". Газета "Комерсант" пише, що в 1980-х "Російська" була самою продаваною у світі: тоді її збут досягав 170 мільйонів декалітрів у рік, а зараз не перевищує 0,04 мільйона.

"Росспиртпром" уклав ексклюзивний контракт із "Союзплодоімпортом" на виробництво, дистрибуцію й просування марки горілки "Російська". Раніше холдинг уже підписав аналогічні контракти на коньяк "Московський" і шампанське "Радянське".

Розлив горілки "Російська" почнеться протягом двох місяців на Ярославському ЛГЗ, а також на Костромському ЛГЗ. У Росії "Російська" буде продаватися за ціною в 100 рублів за 0,5 літра.

Колишній контракт "Союзплодоімпорту" на випуск горілки "Російська" був у московського винно-коньячного заводу Кін, але строк цієї ліцензії минув у березні 2009 року.

ФКП "Союзплодоімпорт" від імені держави управляє відомими товарними знаками, наприклад горілками Stolichnaya й Moskovskaya, коньяком "Московський", шампанським "Радянське", консервами "Печінка тріски" і іншими брендами.


Images:

  • price-altai.ru
  • livejournal.com

джерело: lenta.ru
корисний матеріал? Натисніть:
інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100