На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
«Венчурний бізнес — це коли інвестуються 10 компаній, з них половина стає банкрутами, у трьох ви повертаєте свої інвестиції, одна дає 10-кратне зростання й у ще одній компанії прибуток в 100 разів перевищує вкладення» — Тім Дрейпер
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Провідні виробники ноутбуків зіткнулися із черговим патентним тролем

2010-04-09

Канадська компанія WiLAN розпочала судовий процес проти компаній Acer, Apple, Lenovo, LG Electronics, Sony, Toshiba й 14 інших виробників комп'ютерів, обвинувачуючи їх у порушенні прав на патенти. На сайті WiLAN говориться, що ця компанія займається технологічними інноваціями й ліцензуванням. Усього в даному позові фігурують 20 найбільших американських й азіатських виробників. Позов був поданий напередодні в окружний суд округу штату Техас.

WiLAN звинувачує компанії в порушенні патенту, пов'язаного з технологією Bluetooth. Невдоволення компанії викликає організація роботи з Bluetooth і принципи обміну даними між бездротовим портом і системною логікою комп’ютера.

Також відповідачами по позовові виступають компанії Atheros, Belkin, Broadcom, D-Link, Dell, Gateway, Hewlett-Packard, Intel, Marvell Semiconductor, Motorola, Personal Communications Devices, Texas Instruments й UTStarcom.

У позові вказується, що компанії порушували патент з 1996 року.

На сьогодні в портфоліо WiLAN налічується більше 800 патентів і раніше компанія вже позивалася з технологічними гігантами за права на ці патенти. Про власні розробки компанії на сьогодні немає інформації.

джерело: CyberSecurity
корисний матеріал? Натисніть:
інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2011
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100