На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
У світі діє понад 5,8 млн. патентів і кожний день подається 2 тис. патентних заявок, в Україні зареєстровано 86 тис. патентів на винаходи
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Apple присудили 16 доменних імен

2010-01-11

Компанія Apple у минулу п’ятницю через процедуру арбітражу отримала оразу 16 доменних імен, що містять у собі назви брендів компанії. Повідомляється, що всі домени були зареєстровані Деніелем Бийджаном, жителем Лос-Анжелесу. Раніше ця ж людина була визнана винною у порушенні прав на реєстрацію доменів відносно інших компаній, зокрема Microsoft, Sony, IBM й Panasonic.

Цього разу 16 доменів були відібрані в молодика за рішенням арбітражної комісії Всесвітньої організації інтелектуальної власності, якій раніше були делеговані права на вирішення доменних суперечок від імені ICANN. Серед відібраних доменів значаться такі імена, як MacBookPro.com, MacPro.us, BlueiPod.com, iPodAccessories.info й інші.

В Apple відзначають, що парубок незаконно використовував торговельні марки компанії, заробляв на цих сайтах, вводячи в оману користувачів продуктів Apple.

За словами юристів, теоретично Деніел міг подати апеляцію на скаргу Apple і поборотися за домени, втім цього зроблено не було.

джерело: CyberSecurity
корисний матеріал? Натисніть:

групи: порушення прав; Інтернет; світ
теги: торговельна марка; порушення права; Apple; сайт; інтернет; Інтернет-корпорація з присвоєння імен та номерів; суперечка; домен




інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100