На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
Патентний повірений на безоплатній основі надає консультації
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Google обвинуватили в незаконному використанні марки Android

2009-05-04

Google і ще 45 компаній обвинуватили в незаконному використанні торговельної марки Android. Відповідний позов був поданий у федеральний суд Чикаго Еріхом Шпехтом (Erich Specht).

Еріх Шпехт є власником компанії Android Data Corp. Торговельну марку Android він зареєстрував у патентному бюро США (USPTO) п’ять років тому. У цей час компанія Шпехта випускає програмне забезпечення під брендом Android.

Шпехт вимагає, щоб суд заборонив Google і компаніям, що входять в Open Handset Alliance, використовувати торговельну марку Android. Також позивач наполягає на відшкодуванні понесених збитків.

Відзначимо, що компанія Google намагалася зареєструвати торговельну марку Android у жовтні 2007 року. Однак ця заявка була відхилена патентним бюро США.

Мобільна платформа Google Android була представлена наприкінці 2007 року. У її основі лежить ядро Linux і компоненти з відкритим кодом. Компанії, що підтримують цю платформу, входять в Open Handset Alliance.

Перший смартфон на базі Android був представлений 23 вересня 2008 року. Його розробила компанія HTC за замовленням мобільного оператора T-Mobile. У цей час анонсовано біля десятка таких пристроїв


Джерело: lenta.ru

корисний матеріал? Натисніть:
інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2011
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100