На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
У США «індустрія копірайту» створює 5% ВВП, а інтелектуальна власність є головною статтею експорту
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Актуалізація охорони прав організацій ефірного мовлення

2007-06-27

Держави-учасниці Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) перед проведенням дипломатичної конференції вирішили продовжити обговорення різних аспектів договору з охорони прав організацій ефірного мовлення.

Таке рішення було прийняте на другій спеціальній сесії Постійного комітету з авторського права та суміжних прав (ПКАП) впродовж 18-22 червня 2007 року, мандат на проведення якої надала Генеральна Асамблея ВОІВ у жовтні 2006.

У рішенні Генеральної Асамблеї йшла мова про те, що «сесії ПКАП повинні бути спрямовані на узгодження та завершення, використовуючи підхід на основі сигналу, цілей, конкретного обсягу та об’єкту охорони з метою передачі дипломатичній конференції переглянутої основної пропозиції, яка скоректує відповідні частини Переглянутого проекту основної пропозиції».

У цьому ж рішенні Генеральна Асамблея також вирішила, що дипломатична конференція відбудеться з 19 листопада по 7 грудня 2007 р. з метою укладання Договору щодо охорони прав організацій ефірного і кабельного мовлення у традиційному розумінні.

При закритті червневої сесії Комітет заявив, що робота попередніх років була міцним підґрунтям для вироблення збалансованих рішень, які ефективно вирішують зростаючі проблеми боротьби з піратством мовленнєвих сигналів на міжнародному рівні. Комітет рекомендував Генеральній Асамблеї ВОІВ взяти до уваги існуючий статус роботи і визнати прогрес, досягнутий у напрямку до кращого розуміння позиції різноманітних зацікавлених осіб. Було запропоновано, аби це питання про договір, який регулює права організацій ефірного мовлення, залишився в порядку денному ПКАП і щоб дипломатична конференція була скликана лише після того, як буде досягнута угода про цілі, конкретні об’єми та об’єкт охорони.


Джерело: Журнал «Інтелектуальна власність»

корисний матеріал? Натисніть:
інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100