На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
В Україні на 01.10.2013 (з 1992 р.) зареєстровано 394423 охоронних документів на ОПВ, із них патентів: 108167 на винаходи, 83871 на корисні моделі, 25522 на промзразки, 176805 свідоцтв на знаки для товарів і послуг, 13 свідоцтв на топографії ІМС, 20 реєстрацій КЗПТ та 25 свідоцтв на право на використання зареєстрованих КЗПТ
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Як отримати патент в іноземній державі?

2010-12-20
Питання:

Я одержав німецький патент на конструкцію певного пристрою. Хочу внести зміни й, удосконаливши конструкцію, подати заявку на український патент.

Чи можна одержати український патент на основі німецького? Чи відрізняється така процедура від звичайної подачі заявки? І не чи буде це складніше, чим подача заявки на другий німецький патент?



Відповідь:

Провівши зміни в першому патенті (Німеччини), цілком можна одержати український патент на винахід або корисну модель.

При цьому перший патент попадає в рівень техніки при оцінці охороноздатності нового технічного рішення, яке буде наведено у Вашій заявці. Залежно від ступеня змін і вдосконалень стосовно першого патенту, це може бути корисна модель (при наявності новизни) або винахід (при наявності новизни й винахідницького рівня). Процедура одержання такого патенту стандартна й нічим не відрізняється від подачі інших заявок на патенти.

Для подачі ж другої заявки для одержання патенту Німеччини за законом Вам потрібно (якщо Ви громадянин України) спочатку подати українську заявку, на базі якої може бути подана заявка в Німеччину. Це не виключає можливості подачі заявки по міжнародній процедурі за Договором про патентну кооперацію відразу в Німеччину або Європу, як і в інші країни, з обов’язковою вказівкою України в якості країни патентування.

Якщо ж Ви є громадянином Німеччини, то одержати український патент можна як по національній процедурі (подаючи заявку в Україну), так і подавши заявку в Німеччину, а потім на її базі одержувати патент в Україні. Так що вибір за Вами.



ПАТЕНТУВАННЯ ВИНАХОДУ

ПАТЕНТУВАННЯ КОРИСНОЇ МОДЕЛІ

НАЦІОНАЛЬНЕ ПАТЕНТУВАННЯ

МІЖНАРОДНА ЗАЯВКА

ДОГОВІР ПРО ПАТЕНТНУ КООПЕРАЦІЮ

корисний матеріал? Натисніть:

групи: реєстрація прав
теги: винахід; корисна модель; реєстрація; патентна інформація; Німеччина




інші питання...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100