На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
В Україні на 01.10.2013 (з 1992 р.) зареєстровано 394423 охоронних документів на ОПВ, із них патентів: 108167 на винаходи, 83871 на корисні моделі, 25522 на промзразки, 176805 свідоцтв на знаки для товарів і послуг, 13 свідоцтв на топографії ІМС, 20 реєстрацій КЗПТ та 25 свідоцтв на право на використання зареєстрованих КЗПТ
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Чи можна зареєструвати як товарний знак словесне позначення з використанням «www»?

2012-06-25
Питання:

Скажіть, будь ласка, чи можна зареєструвати словесне позначення (як товарний знак) з використанням www (трьох w) попереду словосполучення? У планах — розвиток торгової марки з продажу ноутбуків (мається на увазі словосполучення www.ноутбук.недорого). Саме з російськими словами після www. Так як написано російськими літерами, то це не вказує на доменне ім'я. Марка буде мати відношення до Інтернету.Відповідь:

Стаття 6 «Закону про захист прав на знаки для товарів і послуг» не містять заборони на реєстрацію словесних товарних знаків, які містять не "охоронювальні" елементи, що входять до складу товарного знака, зокрема, такий елемент, як "www".


Позначення "www" є елементом, що не охороняється, тому що являє собою буквосполучення, що не має словесного характеру.


Це означає, що за наявності у товарному знаку охоронюваного словесного елемента (наприклад, значущого або фантазійного слова), позначення буде зареєстровано в цілому, за винятком надання охорони зазначеному буквосполучення.


Про це робиться спеціальний запис у свідоцтві на товарний знак, так званий запис про дискламацію (виключення з охорони) цього буквосполучення.


Однак сполучення «www.ноутбук.недорого» не охороноздатньо, тому що прямо вказує на вид товарів і послуг. Для додання охороноздатності потрібно хоча б одне значиме фантазійне або оригінальне слово або зображувальний елемент.корисний матеріал? Натисніть:

групи: реєстрація прав; Інтернет
теги: торговельна марка; закон, постанова; реєстрація; інтернет
інші питання...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100