На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
Держава повинна побачити переваги людського потенціалу — знань, інтелектуальної власності, ідей — перед нафтою, газом, металом і нерухомістю: на відміну від природних копалин людський потенціал має здатність накопичуватися.
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Які терміни реєстрації в Україні товарного знака?

2012-06-18
Питання:

Скажіть, будь ласка, скільки часу в середньому займає реєстрація в Україні товарного знака, від подачі заявки до отримання свідоцтва? Чи є способи скоротити цей термін?Відповідь:

Терміни реєстрації товарних знаків в Україні не обумовлені Законом про товарні знаки і залежать від завантаженості експертів відділу товарних знаків Укрпатенту.

На практиці в даний час ці терміни знаходяться в межах 12-14 міс. з дати подачі заявки.

Існує процедура прискореної реєстрації, передбачена Укрпатентом на основі договору з оплатою додаткових тарифів. Для цього після закінчення 6-ти місяців з дати подачі заявки подається клопотання до Укрпатенту з проханням і зазначенням причини провести прискорену експертизу, і за наявності такої можливості заявнику пропонується укласти договір з філією Укрпатенту. У цьому випадку термін реєстрації прискорюється, тому що рішення Укрпатент виносить протягом 1 місяця з дати укладення договору і оплати.

Доцільно укладати такий договір відразу ж після закінчення 6-ти місяців з дати подання заявки до Укрпатенту і отримання пріоритету, тому що, наприклад, рішення приступити до прискореної реєстрації через рік після подачі заявки різниці в термінах реєстрації практично не надає.корисний матеріал? Натисніть:

групи: реєстрація прав
теги: торговельна марка; закон, постанова; реєстрація; заявка; експертиза; договір; терміни
інші питання...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100