На главную | Пишите нам | Поиск по сайту тел (063) 620-06-88 (другие) Укр | Рус | Eng   
Карманный персональный компьютер (КПК) – обязательный атрибут беспрерывного творческого процесса и незаменимая вещь для творческого человека
  новости  ·  статьи  ·  услуги  ·  информация  ·  вопросы-ответы  ·  о Ващуке Я.П.  ·  контакты за сайт: 
×
Если вы заметили ошибку или опечатку, выделите мышкой текст, включающий
ошибку (всё или часть предложения/абзаца), и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.
×

Живая вода

2020-11-20
Дидух П.В. 16.11.2020

На основі патенту України № 105394 від 10.03. 2016 року створений оздоровчий напій " Жива вода", основним складовим компонентом якого є сім'я конопель.

При біохімічній реакції здійснилися зміни не тільки в хіміко-біологічному складі речовини, а й з'явилися позитивні мікроорганізми, які створили оптимальні умови для відновлювальних процесів в організмі людини, що підтверджується негативним редокс потенціалом. При всіх цих корисних процесах разом з ОВП змінилась і структура води. При виникненні мінус - заряду, який має стабільний інтервал дії, була отримана структура води, подібна до структури слини людини.

З такими результатами "Живу воду" з її стабільним негативним редокс потенціалом та іншими корисними для організму властивостями можна використовувати як основу відновлювальних процесів для профілактики та боротьби з різноманітними хворобами, включаючи рак та COVID-19.

Таким чином, українські винахідники, опираючись на результати роботи вітчизняних селекціонерів, пропонують світу " Живу воду", як основу суттєвого покращення здоров'я, енергетичного потенціалу та якості життя в цілому для людини.

полезный материал? Нажмите:
2020-11-20
Живая вода
другие статьи...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при использовании любых материалов сайта ссылка на источник обязательна
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100