На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
На земній кулі зареєстровано більше 30 млн. торговельних марок (в Україні – понад 100 тис.) і це число зростає щороку майже на мільйон
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Кешування — не піратство

2004-10-13

У Канаді винесене судове рішення, що може вважатися перемогою інтернет-провайдерів цієї країни над ситуацією потенційного переслідування за порушення авторських прав, що відбулися з вини або потуранні клієнтів або в результаті роботи технічних служб.

Таким чином, поставлена крапка в десятилітньому судовому позові, що перемежовується з національними регулюючими рішеннями, щодо відповідальності провайдерів за те, до чого вони мають досить опосередковане відношення.

Особливий акцент у розглядах робився на той факт, що будь-який вид кешування інформації приводить, фактично, до створення її копії, що може бути використана всупереч законам про авторське право. У рішенні суду з цього приводу сказано, що створення копії інформації в кеші, є проявом технічного прогресу і саме по собі не несе ознак злочину. Це тільки інструмент для збільшення ефективності зв’язку, а сам провайдер тільки надає транспорт для переміщення інформаційних потоків, тому вся ситуація не може попадати під дію такого закону.

Очікується, що логічним продовженням цього процесу стануть розгляду у відношенні порушення авторських прав власниками сайтів.


http://news.nag.ru/1317


корисний матеріал? Натисніть:
інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100