На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
В Україні на 01.10.2013 (з 1992 р.) зареєстровано 394423 охоронних документів на ОПВ, із них патентів: 108167 на винаходи, 83871 на корисні моделі, 25522 на промзразки, 176805 свідоцтв на знаки для товарів і послуг, 13 свідоцтв на топографії ІМС, 20 реєстрацій КЗПТ та 25 свідоцтв на право на використання зареєстрованих КЗПТ
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Blizzard зареєструвала торговельну марку Cataclysm

2009-07-04

Компанія Blizzard Entertainment звернулася в Бюро США по патентах і торговельних знаках із заявкою на реєстрацію торговельної марки Cataclysm.

Розроблювачі сподіваються використовувати слово "Cataclysm" у трьох галузях. Перша — це комп’ютерні ігри й килимки для миші. Друга — розважальні сервіси, зокрема, онлайн ігри. Крім того, Blizzard має намір залишити за собою право на використання торговельної марки на аксесуарах супутніх товарах

Blizzard може використовувати слово "Cataclysm" як в існуючих, так й у майбутніх іграх. Крім того, торговельна марка може в остаточному підсумку залишитися незадіяною, як це вже було з назвою Diablo II: Salvation.

У травні Blizzard підтвердила, що працює як мінімум над одним новим проектом, назва якого не розкривається. Про нього відомо лише те, що це рольова гра для багатьох користувачів. Дія якої розвертається в абсолютно новому світі, не зв’язаному з жодним з ігрових світів Blizzard.


Джерело: lenta.ru

корисний матеріал? Натисніть:
інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2011
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100