На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
У будь-якій цивілізованій країні права інтелектуальної власності повинні бути такими ж святими і непорушними, як і право приватної власності
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Готуються зміни до законів про інтелектуальну власність

2003-07-30

Спеціалісти Департаменту розпочали роботу з підготовки проектів законів України у зв’язку з приведенням їх до вимог Цивільного кодексу України, який набуває чинності з 1 січня 2004 року.

Розроблені проекти законів України «Про внесення змін до Закону України «Про авторське право і суміжні права», «Про внесення змін до Закону України «Про охорону прав на винаходи і корисні моделі». Після узгодження їх текстів у відповідних підрозділах, вони будуть розміщені на сайті для обговорення.

У Цивільному кодексі України визначаються нові підходи до охорони прав на об’єкти інтелектуальної власності. Зокрема, встановлені нові положення щодо змісту майнових і особистих немайнових прав інтелектуальної власності, визначені нові терміни дії цих прав, встановлені основні умови використання об’єктів права інтелектуальної власності і передачі прав на них, по-новому регулюються відносини щодо об’єктів, створених за замовленням і в зв’язку з виконанням трудового договору, внесені зміни до режиму правової охорони ряду використання об’єктів права інтелектуальної власності, а також запроваджені нові способи захисту прав на них.

З метою приведення законодавства України у сфері інтелектуальної власності у відповідність до Цивільного кодексу України необхідно розробити проекти законів:
«Про внесення змін до Закону України «Про авторське право і суміжні права»;
«Про внесення змін до Закону України «Про охорону прав на винаходи і корисні моделі»;
«Про внесення змін до Закону України «Про охорону прав на промислові зразки»;
«Про внесення змін до Закону України «Про охорону прав на топографії інтегральних мікросхем»;
«Про внесення змін до Закону України «Про охорону прав на торговельні марки, географічні зазначення та комерційні найменування».

Міністерством освіти і науки України та Міністерством юстиції України погоджені строки подання до Кабінету Міністрів України зазначених проектів законів.

Держдепартамент


корисний матеріал? Натисніть:
інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100