На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
На земній кулі зареєстровано більше 30 млн. торговельних марок (в Україні – понад 100 тис.) і це число зростає щороку майже на мільйон
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Власник Viacom й CBS закликає провайдерів і виробників до боротьби з піратством

2008-05-07

Самнер Редстоун, який володіє контрольним пакетом акцій компаній Viacom й CBS, днями заявив, що в запобіганні піратства повинні брати участь не тільки провайдери інтернет-доступу, але й адміністрації сайтів, а також виробники мережевого й іншого обладнання, повідомляє PC World.

Як справедливо відзначив Редстоун у рамках свого виступу на конференції Seoul Digital Forum, виробники контенту не мають можливості перевірити кожен комп’ютер у світі або заглянути за плече кожного користувача, щоб визначити, чи використовує він ліцензійне ПО або контент. Однак це цілком під силу провайдерам і виробникам продукції, що потенційно може бути використана для поширення піратського контенту. При цьому Редстоун визнав, що виробники ліцензійного контенту повинні полегшити для користувачів процес придбання цього самого контенту.

Фактично, Редстоун призиває інтернет-провайдерів до застосування технологій фільтрації даних. Оскільки тільки в такий спосіб можна виявити в потоці даних неліцензійний контент. Можливість введення на рівні провайдерів спеціалізованих фільтрів для відстеження захищеного копирійтом контенту обговорювалася в ході виставки Consumer Electronics Show 2008 представниками NBC Universal, Microsoft, AT&T і ряду інших телекомунікаційних компаній. Подібні технології для фільтрації контенту вже використовуються на відеохостингу YouTube, онлайновім сервісі Microsoft Soapbox й у ряді мереж найбільших американських університетів.

Представники різноманітних правозахисних організацій уже висловилися проти подібних ініціатив, які, на їхню думку, порушують право користувачів на свободу слова. Правозахисники переконані, що впровадження технологій фільтрації на рівні провайдера інтернет-доступу приведе до вторгнення в особисте життя користувачів


Джерело: Компьюлента

корисний матеріал? Натисніть:




інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100