На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
В Україні на 01.10.2013 (з 1992 р.) зареєстровано 394423 охоронних документів на ОПВ, із них патентів: 108167 на винаходи, 83871 на корисні моделі, 25522 на промзразки, 176805 свідоцтв на знаки для товарів і послуг, 13 свідоцтв на топографії ІМС, 20 реєстрацій КЗПТ та 25 свідоцтв на право на використання зареєстрованих КЗПТ
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Чи можливо отримати патент на вирощування та продаж садових культур?

2012-05-14
Питання:

Я - пенсіонер і хочу отримати патент на вирощування та продаж садових культур (квіти, саджанці тощо). Чи можливо це без оформлення мною ПП і який пакет документів потрібно для цього підготувати?Відповідь:

Хочу підкреслити, що патентуються технічні рішення, наприклад, у вигляді конструктивного або технологічного, таке рішення може охоронятися і воно може бути запатентовано як винахід (якщо вже не запатентовано). Патентне відомство перевіряє відповідність пропозиції двом критеріям - новизна і винахідницький рівень. За відповідності їм пропозиція може бути визнана винаходом. Технічне рішення можна запатентувати й у вигляді корисної моделі.

Для попереднього аналізу необхідно опис суті Вашої пропозиції. Патент можна отримати на Вас як на фізичну особу, реєструватися приватним підприємцем (ПП) не обов'язково. Всі документи для отримання патенту готуються за Вашим вихідним матеріалом.корисний матеріал? Натисніть:

групи: реєстрація прав
теги: винахід; корисна модель; сорт рослини
інші питання...
© Ярослав Ващук, 2003-2011
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100