На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
У світі діє понад 5,8 млн. патентів і кожний день подається 2 тис. патентних заявок, в Україні зареєстровано 86 тис. патентів на винаходи
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Жива вода

2020-11-20
Дідух П.В. 16.11.2020

На основі патенту України № 105394 від 10.03. 2016 року створений оздоровчий напій " Жива вода", основним складовим компонентом якого є сім'я конопель.

При біохімічній реакції здійснилися зміни не тільки в хіміко-біологічному складі речовини, а й з'явилися позитивні мікроорганізми, які створили оптимальні умови для відновлювальних процесів в організмі людини, що підтверджується негативним редокс потенціалом. При всіх цих корисних процесах разом з ОВП змінилась і структура води. При виникненні мінус - заряду, який має стабільний інтервал дії, була отримана структура води, подібна до структури слини людини.

З такими результатами "Живу воду" з її стабільним негативним редокс потенціалом та іншими корисними для організму властивостями можна використовувати як основу відновлювальних процесів для профілактики та боротьби з різноманітними хворобами, включаючи рак та COVID-19.

Таким чином, українські винахідники, опираючись на результати роботи вітчизняних селекціонерів, пропонують світу " Живу воду", як основу суттєвого покращення здоров'я, енергетичного потенціалу та якості життя в цілому для людини.

корисний матеріал? Натисніть:
2020-11-20
Жива вода
інші статті...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100