На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
Держава повинна побачити переваги людського потенціалу — знань, інтелектуальної власності, ідей — перед нафтою, газом, металом і нерухомістю: на відміну від природних копалин людський потенціал має здатність накопичуватися.
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.

 

1. Чи можуть виключні майнові права виконавця твору та автора твору передаватися наперед? Тобто, чи можливо зазначити у договорі, що майнові права виконавця твору на всі виконання, що будуть створені протягом певного строку передаються певній особі /організації/?
Чи можливо зареєструвати сценічне ім«я (псевдонім) артиста як торгову марку або знак з метою убезпечити використання такого сценічного імені (псевдоніму) іншим артистом?
Київ. Леся

По суті питань:
1. До майнових прав автора належить виключне право на використання твору, яке передається на підставі Договору на право використання твору. Усі майнові права на використання твору, які передаються за авторським договором, мають бути у ньому визначені. Майнові права, не зазначені в авторському договорі як передані суб’єктом авторського права, вважаються такими, що не передані, і зберігаються за ним.
ЗУ «Про авторське право і суміжні права» визначено, що предметом договору про передачу прав на використання твору не можуть бути права, яких не було на момент укладання договору.
Хоча існує типова форма Авторського договору замовлення, за яким автор зобов’язується створити у майбутньому твір відповідно до умов цього договору і передати його замовникові. Договором може передбачатися виплата замовником авторові авансу як частини авторської винагороди. Умови договору, що обмежують право автора на створення майбутніх творів на зазначену у договорі тему чи у зазначеній галузі, є недійсними.
2. На вказане Вами слово чи словосполучення можна одержати виключне право, зареєструвавши його як ТМ і отримавши відповідно до ЗУ «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг» свідоцтво (див. статті ). На підставі виключного права власник знаку (свідоцтва) може забороняти іншим особам використовувати (нанесення його на будь-який товар, застосування його під час пропонування та надання будь-якої послуги, для якої знак зареєстровано і т.д.) без його згоди, але некомерційне використання знака чи добросовісне застосування іншим особам своїх імен не потребує дозволу власника свідоцтва.


корисний матеріал? Натисніть:
наші клієнти з України (та Києва), Росії, США, інших країн
 
Захистіть ваші права, скориставшись нашими послугами:

Захистіть свій БРЕНД

подайте заяву на реєстрацію торгової марки (товарного знаку, логотипу) в Україні, за кордоном, або по всьому світу.

Захистіть свою інтеллектуальну власність

будь яка інтеллектуальна власність може бути захищена: комп’ютерна программа, веб-сайт, база даних, стаття, книга, пісня, музика, вірш, малюнок, інші твори науки, літератури та мистецтва.

Придбайте чи продайте

торгову марку (бренд, логотип, товарний знак), винахід, ідею, патент (база та список зареєстрованих ТМ, що продаються їх власниками)


Популярні питання:

інші питання...


Популярні новини:

інші новини...


Популярні статті:

інші статті...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100