На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
На земній кулі зареєстровано більше 30 млн. торговельних марок (в Україні – понад 100 тис.) і це число зростає щороку майже на мільйон
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.

1. Я придумал устройство дополняющие мобильный телефон (аксессуар). Во время поиска патентного бюро случайно (даже не знаю как это совпало) наткнулся на «Дизайнера-петентнознавця». Объяснив ему какое устройство я придумал и поискав аналоги мы пришли к выводу, что оно является индивидуальным (и я думаю, что если бы такое устройство было бы изобретено ранее то оно бы уже во всю продавалось). И мне этот патентовед порекомендовал поискать фирму или предприятие которое бы заинтересовалось бы моим устройством. Но теперь перед мной стоит проблема, как мне это сделать??? С учетом, что я еще не патентовал свое изобретение (но патентовед заверил меня, что я могу за это не переживать, я все равно буду иметь все права на это устройство — действительно ли это так ???). И если сможете, объясните как мне правильно поступить, что мне следует делать и в какой последовательности ??? Устройство служит дополнением к мобильному телефону и оно может быть актуальным в ближайший 2-5 лет (зависит от рынка и новых изобретений), но пользовалось бы огромным спросом и популярностью (в основном у молодежи).
Днепропетровск. Виктор

До патентування Вашого пристрою розкривати технічну суть я не рекомендую, адже власником прав в Україні Ви станете лише після отримання патенту України, а пріоритет на це право отримаєте з дати подачі заявки в Патентне відомство України. Для захисту прав закордоном необхідно отримати патенти тих країн, де Ви будете пропонувати пристрій до виробництва. Розпочати патентування необхідно з подачі заявки на патент України, а потім у Вас буде 12-ти місячний конвенційний пріоритет для зарубіжного патентування. Зарубіжне патентування в одній країні вартує від 2 до 5тис. дол. Я теж рекомендую знайти і зацікавити конкретну фірму Вашим винаходом, підписати з нею договір про умови спільного патентування (фірма покриває витрати) у визначених разом країнах і зобов’язаннями збереження конфіденційності суті винаходу до подачі заявки на патентування. Взагалі, перед ознайомленням фірми з ноу-хау Вашого винаходу, доцільно підписувати опційний договір (зобов’язання про нерозголошення інформації і визнання Вас власником прав на винахід до подачі заявки на винахід).


2.Возможно ли получить патент на научный метод без экспертной оценки (для защиты от плагиата при процессе оформления патента), какие существуют способы защиты объекта интеллектуальной собственности в данном случае
Если я желаю продать права на использование объекта интеллектуальной собственности за пределами Украины (Шведской) фирме какие действия я должен совершить (включая защиту) и какие кассовые (др) сборы собираются в даннлм случае и кем.
Одесса. Дмитрий

Згідно з ЗУ «Про охорону прав на винаходи і корисні моделі « не можуть одержати правову охорону «відкриття, наукові теорії та математичні методи…». Рекомендую комерціалізувати Ваш твір як ноу-хау (див. сторінки сайту http://patent.km.ua/ukr/articles/group16/i77 і http://patent.km.ua/ukr/articles/group16/i52 ). Для цього підпишіть з фірмою договір (додається). Розмір оплати і форму сторони визначають довільно. Збори чи держмито не передбачено.

 

3.Существуют ли на Украине и где организация(нотариальная контора),которой дано право регистрировать договора купли-продажи НОУ-ХАУ международного образца.? Какие особенности регистрации , какие документы необходимо иметь , каков кассовый сбор?
Какие документы необходимо представить в случае, если я желаю продать авторские права на изобретение (НОУ-ХАУ), при этом автором является мой родственник (дед),которого нет в живых (при жизни продать права на изобретение не успел). В документах о наследовании никаких данных о изобретении нет. Данные были получены в документальной форме еще при жизни родственника. Авторские права собираюсь продавать лично, указав в названии имя автора.

Одесса. Дмитрий

Спеціального порядку реєстрації такого виду договорів не існує, необхідно керуватися загальним законодавством. Ноу-хау — це не патентуємий, на відміну від класичного винаходу, специфічний об’єкт інтелектуальної власності і авторство принципової ролі при його комерційній реалізації не грає, розпоряджається цим об’єктом його володілець. Ви можете продавати ноу-хау на підставі договору, при цьому в його назві вказати ім’я автора.
Типову форму «Л И Ц Е Н З И О Н Н Ы Й Д О Г О В О Р о передаче «ноу-хау» надсилаю.


корисний матеріал? Натисніть:
наші клієнти з України (та Києва), Росії, США, інших країн
 
Захистіть ваші права, скориставшись нашими послугами:

Захистіть свій БРЕНД

подайте заяву на реєстрацію торгової марки (товарного знаку, логотипу) в Україні, за кордоном, або по всьому світу.

Захистіть свою інтеллектуальну власність

будь яка інтеллектуальна власність може бути захищена: комп’ютерна программа, веб-сайт, база даних, стаття, книга, пісня, музика, вірш, малюнок, інші твори науки, літератури та мистецтва.

Придбайте чи продайте

торгову марку (бренд, логотип, товарний знак), винахід, ідею, патент (база та список зареєстрованих ТМ, що продаються їх власниками)


Популярні питання:

інші питання...


Популярні новини:

інші новини...


Популярні статті:

інші статті...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100