На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
Прибутки від використання патентів у світі зросли від 3 млрд дол. у 1982 році до 120 млрд дол. у 2003 році
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
ДЕРЖАВНІ СТАНДАРТИ УКРАЇНИ (ДСТУ) В СФЕРІ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

 

1) ДСТУ 3574-97 «Патентний формуляр. Основні положення. Порядок складання та оформлення.» Чинний від 01.01.1998

Вимоги стандарту є обов’язковими для суб’єктів господарської діяльності, що діють на території України, діяльність яких повністю або частково фінансується з державного бюджету. Для всіх інших суб’єктів господарської діяльності вимоги стандарту мають рекомендаційний характер.

Цей стандарт установлює основні положення, порядок складання та оформлення патентного формуляра — офіційного інформаційного документа, який засвідчує стан об’єкта господарської діяльності як товару щодо порушення прав власників чинних охоронних документів та заявників на об’єкти промислової власності. Застосовується для забезпечення використання об’єкта господарської діяльності у державі та за кордоном без порушення прав власників чинних охоронних документів та заявників на об’єкти промислової власності.

Для полегшення складання та оформлення патентного формуляра розроблені методичні рекомендації «Виявлення порушення прав власників чинних охоронних документів та заявників на об’єкти промислової власності, в яких детально роз’яснюється заповнення кожного розділу патентного формуляра з урахуванням чинних законодавчих актів України, а також норм міжнародного права в сфері інтелектуальної власності.


2) ДСТУ 3575-97 «Патентні дослідження. Основні положення та порядок проведення.» Чинний від 01.01.1998

Вимоги стандарту є обов’язковими для суб’єктів господарської діяльності, що діють на території України, діяльність яких повністю або частково фінансується з державного бюджету. Для всіх інших суб’єктів господарської діяльності вимоги стандартe мають рекомендаційний характер.

Цей стандарт установлює основні положення, порядок проведення та форму звіту про патентні дослідження. Стандарт застосовується в усіх галузях господарської діяльності на етапах створення і використання об’єкта господарської діяльності. Суттю проведення патентних досліджень є визначення патентоспроможності об’єктів господарської діяльності, ситуації щодо використання прав на об’єкти промислової власності, а також виявлення порушення прав власників чинних охоронних документів та прав заявників на об’єкти промислової власності. У стандарті знайшли відображення правові відносини на всіх етапах життєвого циклу об’єкта господарської діяльності, здійснена гармонізація термінів та визначень з тими, що використовуються у чинному законодавстві України.

Для полегшення використання цього стандарту розроблені методичні рекомендації «Патентні дослідження», в яких роз’яснюються основні положення стандарту та надаються пояснення щодо їх використання. У рекомендаціях висвітлюються можливості використання інформаційної бази для визначення патентної ситуації шляхом поєднання традиційних методів пошуку інформації та сучасних інформаційних технологій.

3) Національний стандарт №4 "Оцінка майнових прав інтелектуальної власності". Затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 03.10.07 № 1185

Стандарт є обов’язковим для застосування суб’єктами оціночної діяльності під час оцінювання майнових прав інтелектуальної власності, а також особами, які відповідно до законодавства здійснюють рецензування відповідних звітів про оцінку. Стандарт може застосовуватись для визначення розміру збитків, пов’язаних із неправомірним використанням об’єктів права інтелектуальної власності.

 


корисний матеріал? Натисніть:
наші клієнти з України (та Києва), Росії, США, інших країн
 
Захистіть ваші права, скориставшись нашими послугами:

Захистіть свій БРЕНД

подайте заяву на реєстрацію торгової марки (товарного знаку, логотипу) в Україні, за кордоном, або по всьому світу.

Захистіть свою інтеллектуальну власність

будь яка інтеллектуальна власність може бути захищена: комп’ютерна программа, веб-сайт, база даних, стаття, книга, пісня, музика, вірш, малюнок, інші твори науки, літератури та мистецтва.

Придбайте чи продайте

торгову марку (бренд, логотип, товарний знак), винахід, ідею, патент (база та список зареєстрованих ТМ, що продаються їх власниками)


Популярні питання:

інші питання...


Популярні новини:

інші новини...


Популярні статті:

інші статті...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100