На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
«Венчурний бізнес — це коли інвестуються 10 компаній, з них половина стає банкрутами, у трьох ви повертаєте свої інвестиції, одна дає 10-кратне зростання й у ще одній компанії прибуток в 100 разів перевищує вкладення» — Тім Дрейпер
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Представники Держдепартаменту вимагають підписання договору, який передбачатиме гонорари за використання авторських творів

2005-06-25

Художника скривдити може кожен, особливо, коли приклад подає державу. Такий висновок можна було зробити з обговорення проблем виплат авторської винагороди на засіданні координаційної ради з питань авторського й суміжного права під керівництвом заступника голови Державного департаменту інтелектуальної власності Валентина Чоботарьова.

Зокрема, як передає кореспондент Лігабізнесінформ, у своєму виступі він відзначив, що Національна телерадіокомпанія України дотепер не уклала угоду з жодною організацією колективного управління авторськими правами. На кількаразові письмові звертання до керівника НТКУ Тарасу Стецьківу департамент одержував відповіді про те, що в бюджеті кошти на виплату авторських винагород не передбачені.

В.Чоботарьов запропонував Т.Стецьківу через засоби масової інформації зустрітися й спільно, шляхом переговорів, з’ясувати, яким чином добрати способу для того, щоб НТКУ не порушувала законодавство України.

Аналогічні питання співробітники Держдепартаменту хотіли б обговорити з іншими провідними телеканалами — такими як «Інтер» й «1+1».

Також В. Чоботарьов запропонував членам координаційної ради, у який входять всі 9 організацій колективного управління авторськими правами, підписати звернення до голови Національної ради з питань телебачення й радіомовлення Віталія Шевченко. Передбачається, що координаційна рада попросить голову Нацради надавати рецензії на віщання тільки при наявності договору з якою-небудь організацією колективного управління щодо дотримання авторських прав і виплат авторської винагороди.

Також В. Чоботарьов відзначив, що ця проблема відноситься не тільки до телебачення й радіо, але також до закладів, у яких звучить музика — дискотекам, кафе, барам, ресторанам.

В. Чоботарьов запропонував звернутися до силових структур, Служби безпеки, Міністерства внутрішніх справ, Генеральної прокуратури для того, щоб вони підсилили контроль за структурами, що користуються авторським продуктом.

В. Чоботарьов відзначив, що в Україні авторські права порушуються в приблизно 80 з 100 випадків використання авторського продукту.

 

ЛIгабiзнесIнформ


корисний матеріал? Натисніть:




інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100