На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
Кишеньковий персональний комп’ютер (КПК) – обов’язковий атрибут безперервного творчого процесу і незамінна річ для творчої людини
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

•В Україні функціонує 130 нормативно-правових актів і 18 ратифікованих міжнародних угод у сфері інтелектуальної власності

2005-03-01

«Круглий стіл» на тему: «Правові аспекти кодификації законодавства в сфері інтелектуальної власності і попередній аналіз проекту Кодексу України «Про інтелектуальну власність» 28 лютого провів Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції разом з Українсько-європейським консультативним центром з питань законодавства (UEPLAC) і Інститутом соціально-економічних стратегій.

Як повідомили Лігабізнесінформ в Інформаційному управлінні апарату ВР України, голова Комітету з питань євроінтеграції Борис Тарасюк, відкриваючи захід, відзначив необхідність адаптації законодавства України до правових норм Європейського Союзу, виконання зобов’язань перед ЄС і Світовою організацією торгівлі, зокрема й у сфері інтелектуальної власності.

Б.Тарасюк підкреслив, що в Україні функціонує 130 нормативно-правових актів і 18 ратифікованих міжнародних угод у сфері інтелектуальної власності і що необхідність кодификації цих норм назріла вже давно. З цією метою в профільному Комітеті створена робоча група по доробці кодексу.

Заступник голови Комітету, Роман Зварич у своєму виступі звернув особливу увагу на те, що насамперед необхідно знайти недоліки в законодавстві, усунути їх, а потім звести матеріали в єдине ціле. Він підкреслив необхідність подолання розбіжностей у законодавстві, усунення множинності нормативно-правових актів. За його словами, Кодекс повинний врахувати нові й існуючі норми законодавства.

Також у рамках «круглого столу» обговорювалися питання міжнародних стандартів і відповідного законодавства Європейського Союзу, країн Східної Європи і Балтії, проблеми забезпечення охорони прав інтелектуальної власності і т.п.

Учасники «круглого столу» вирішили продовжити роботу над проектом Кодексу і винести його на суспільне обговорення.


Лігабізнесінформ


 

корисний матеріал? Натисніть:




інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100