На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
В Україні на 01.10.2013 (з 1992 р.) зареєстровано 394423 охоронних документів на ОПВ, із них патентів: 108167 на винаходи, 83871 на корисні моделі, 25522 на промзразки, 176805 свідоцтв на знаки для товарів і послуг, 13 свідоцтв на топографії ІМС, 20 реєстрацій КЗПТ та 25 свідоцтв на право на використання зареєстрованих КЗПТ
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Суд у США заборонив отримувати персональну інформацію про Інтернет-користувачів, запідозрених у піратстві

2005-01-24

Представникам індустрії звукозапису заборонено вимагати в інтернет-провайдерів надання персональних даних про користувачів Інтернету, запідозрених у нелегальному поширенні продукції відомих музичних лейблів. Таке рішення прийняв Апеляційний суд Сент-Луїса у справі за позовом Американської асоціації індустрії звукозапису RIAA проти корпорації Charter Communication, одного з найбільших інтернет-провайдерів США.

Звукозаписні компанії стверджували, що 93 клієнта Charter Communications протиправно продали через Інтернет близько 100 тис. файлів з музичними записами. Оскільки вся інформація про підозрюваних обмежується їхніми електронними адресами, RIAA спробувала персоналізувати свої судові позови проти Інтернет-піратів, для чого необхідно було одержати особисті відомості про клієнтів Інтернет-провайдера. Компанія відмовлилася надати таку інформацію, а суд погодився, що вимоги RIAA до Charter безпідставні, оскільки «роль Інтернет-провайдера обмежується лише переміщенням файлів по мережі».

Як передає Газета.Ru, минулого року через судові процеси зі звукозаписними компаній Charter втратила 44% капіталізації. Проте останнє рішення суду Сент-Луїса позитивно сприйнялося на фондовому ринку. Акції Charter Communications після публікації офіційної інформації про рішення виросли на 7 центів. Згідно зі статистичними даними, користувачі Інтернету тільки в США незаконно завантажують з мережі понад 2,6 млрд. музичних записів щомісяця.

 

ТОВ «АСПЕКТ»



корисний матеріал? Натисніть:




інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100