На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
В Україні на 01.10.2013 (з 1992 р.) зареєстровано 394423 охоронних документів на ОПВ, із них патентів: 108167 на винаходи, 83871 на корисні моделі, 25522 на промзразки, 176805 свідоцтв на знаки для товарів і послуг, 13 свідоцтв на топографії ІМС, 20 реєстрацій КЗПТ та 25 свідоцтв на право на використання зареєстрованих КЗПТ
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Злочини в сфері інтелектуальної власності

2004-08-08

З 374 виявлених торік злочинів у сфері інтелектуальної власності 75 стосуються незаконного використання товарного знаку й об’єктів промислової власності. Ситуацію коментує начальник Департаменту державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України, полковник міліції Віктор ШАПОРЕНКО:

- Сьогодні зловмисники опанували трьома основними схемами виготовлення і реалізації фальсифікату. Перша: офіційно зареєстроване підприємство випускає продукцію тієї ж товарної групи, що і відомі виробники. Друга: для підвищення конкурентноздатності аферисти маркірують власну продукцію товарними знаками, що схожі на знаки розкручених компаній. Третя: підпільне виробництво, де випускають погану продукцію, видаючи її за якісний імпорт.

Приведу приклад. Торік ми одержали інформацію про виробництво і збут у Києві підроблених будівельних сумішей Ceresit CT17 з використанням товарного знаку німецького товаровиробника Ceresit, а згодом затримали і самих тіньовиків. У гаражі вони виготовляли не тільки Ceresit CT17, але й Артісан. У зловмисників вилучено 905 упакувань готової продукції на суму понад 22 тисяч гривень, сім двадцатилітрових каністр із сумішшю концентрату ґрунту і понад 500 порожні упакування. У рамках кримінальної справи нині ведеться розслідування.

Згодом ми вийшли ще на один схожий київський цех. Тут знайшли 603 упакування Ceresit CT17, 30 упакувань будівельних сумішей Wandweiss і Superweiss, лакофарбову продукцію, устаткування для фасування, пластикові контейнери із сумішшю концентрату ґрунту і лаку, 26 металевих бочок з концентратом фарби, біля двох тисяч порожніх упакувань, що використовувалися при виробництві фальсифікату, більш двох тисяч паперових мішків для фасування сухої будівельної суміші Stabill, різні етикетки. Сподіваюся, пройдисвіти одержать по заслугах. До речі, торік співробітники наших підрозділів на території країни викрили 70 підпільних цехів.


Джерело: «Киевские ведомости» №62, 2004


корисний матеріал? Натисніть:




інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100