На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
У наступних світових війнах буде розвертатися боротьба за інтелектуальну власність, а не за нафту
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Армані призвав до боротьби проти китайських підробок

2004-05-18

 

Як уже повідомляв FG.RU (Fashion Guide), на минулому тижні італійський дизайнер Джорджіо Армані (Giorgio Armani) відвідав Китай, де був присутній на відкритті свого магазину в Шанхаї. Під час візиту дизайнера в Гонконг він призвав китайський уряд до жорсткості законів проти підробок.

Причиною тому стало безпосереднє зіткнення іменитого майстра з використанням його бренду — у Гонконгу Армані запропонували купити годинник марки Emporio Armani усього за 18 євро або приблизно за 1/10 їхньої ринкової вартості. «Це була точна, ідентична копія, — говорить дизайнер. — Я також бачив там магазини, що носять ім’я Giorgio Armani і Emporio Armani, але не мають ніякого відношення до мого бізнесу.«

Зрозуміло, це не може не турбувати Армані, компанія якого в 2003 році інвестувала в Китай 38 мільйонів євро на відкриття тридцяти окремо розташованих магазинів і ремонт одинадцяти існуючих. Крім того, у найближчі роки в Шанхаї відкриється готель, що носить ім’я Armani — угода про відкриття мережі готелів найвищого рівня була підписана між Армані і Emaar Properties у лютому цього року.

Минулого місяця міністр торгівлі США Дональд Еванс (Donald Evans) відвідав Китай для того, щоб разом з китайською владою виробити більш дійові заходи для боротьби проти піратства. За його словами, 95% продуктів інтелектуальної власності, вироблених у Китаї, є незаконними.

Проте, через високий потенціал Китаю багато відомих брендів переносять сюди своє виробництво. Подумує про цьому й Армані. «Здатність Китаю робити — це нова реальність, — говорить він. — Для мене реально робити тут деякі базові речі, і я не бачу смислу імпортувати сюди, скажемо, джинси, якщо в Китаєві їхнє виробництво обійдеться дешевше.»

 

Джерело: Fashion Guide

корисний матеріал? Натисніть:




інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100