У вівторок, 23 березня, Американська асоціація звукозаписних компаній (RIAA) подала нову серію позовів проти користувачів файлообмінних служб. Цього разу в піратстві обвинувачуються 532 чоловік, причому 89 з них застосовували для виходу в інтернет університетські мережі. Варто помітити, що це перший раз, коли власники авторських прав висувають обвинувачення проти індивідуумів, що завантажували музику через широкополосні мережі вищих навчальних закладів США.
Усього RIAA подала 27 позовів у штатах Аризона, Каліфорнія, Вірджинія, Нью-Йорк, Індіана, Меріленд, Колорадо, Пенсільванія, Теннессі, Вісконсин, Міссурі і Техас. Імена відповідачів, як і колись, не були обнародувані, і проте, асоціація розраховує одержати всю необхідну інформацію про порушників через суд. Як відзначили представники RIAA, завантаження піратських копій файлів може коштувати аматорам безкоштовної музики тисячі доларів США, хоча правовласники мають намір надати відповідачам шанс врегулювати конфлікт мирним шляхом, не доводячи справу до суду, повідомляє видання Associated Press.
Важливо помітити, що раніше RIAA уже намагалася притягти до відповідальності чотирьох студентів Масачусетського технологічного інституту і Бостонского коледжу, що використовували доступ в інтернет з навчальних аудиторій для роботи у файлообмінних мережах. Учні виклали в загальний доступ тисячі музичних файлів. Однак одержати інформацію про студентів правовласникам так і не удалося. Аналітики відзначають, що і цього разу адміністрація деяких навчальних закладів може заперечити право RIAA вимагати розкриття імен учнів.
Джерело: Компьюлентаі>
корисний матеріал? Натисніть:
|