На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
В Україні на 01.10.2013 (з 1992 р.) зареєстровано 394423 охоронних документів на ОПВ, із них патентів: 108167 на винаходи, 83871 на корисні моделі, 25522 на промзразки, 176805 свідоцтв на знаки для товарів і послуг, 13 свідоцтв на топографії ІМС, 20 реєстрацій КЗПТ та 25 свідоцтв на право на використання зареєстрованих КЗПТ
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Парламент відмовився ввести кримінальну відповідальність за порушення при виробництві, експорті й імпорті лазерних дисків

2004-02-19

Верховна Рада відмовилась ввести кримінальну відповідальність за порушення законодавства, що регулює виробництво, експорт і імпорт лазерних дисків, а також експорт і імпорт устаткування і сировини для їхнього виробництва.

За прийняття проекту закону «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України в сфері інтелектуальної власності» проголосували 222 депутатів при необхідних 226.

Парламент також відмовився винести цей законопроект на повторне перше читання.

Відповідно до законопроекту передбачалося, що ліцензія на експорт або імпорт лазерних дисків, матриць, устаткування і сировини для їхнього виробництва повинна ліцензуватися як вид зовнішньоекономічної діяльності.

У законопроекті передбачалося, що він не буде поширюватися на диски, що не є об’єктами експорту або імпорту і пересилаються в міжнародних поштових і експрес відправленнях фізичними особами.

Разом з тим відзначалося, що кількість дисків не повинна перевищувати 20.

Проект також припускав скорочення з 10 до 5 днів терміну, установленого для повідомлення про проведення органом ліцензування планової перевірки.

Крім того, передбачалося збільшення від 1 до 5 років термінів для одержання виробником лазерних дисків права на продовження цієї діяльності, якщо попередня ліцензія на виробництво була анульована.

Під час обговорення законопроекту його прихильники відзначали, що він буде сприяти вступові України у Світову організацію торгівлі і поліпшенню економічних відносин із США, що вимагають підсилити боротьбу з виробниками піратських компакт-дисків.

Супротивники законопроекту вказують, що під видом боротьби з піратством буде нанесений збиток українській промисловості, а збільшення можливості проведення перевірок приведе до дестабілізації роботи виробників компакт-дисків і у свою чергу завдасть шкоди національному виробникові.

У січні 2002 року Верховна Рада врегулювала виробництво лазерних дисків, а також їхній експорт, імпорт і експорт і імпорт сировини для їхнього виробництва.

Разом з тим США продовжують вимагати від України посилення боротьби з виробництвом піратських лазерних дисків.


Джерело: Українські Новини

корисний матеріал? Натисніть:




інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100