На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
Держава повинна побачити переваги людського потенціалу — знань, інтелектуальної власності, ідей — перед нафтою, газом, металом і нерухомістю: на відміну від природних копалин людський потенціал має здатність накопичуватися.
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Мінпромнауки і Держкоммайна РФ під кінець року сформують систему по використанню інтелектуальної власності

2003-10-12

 

Мінпромнауки і Держкоммайна Росії мають намір до кінця поточного року завершити формування системи по створенню, захисту, розвитку і використанню інтелектуальної власності /патентів, товарних знаків/.

Про це заявив перший заступник міністра Мінпромнауки і технологій Андрій Фурсенко коли відкривав у Москві міжнародну конференцію, присвячену проблемам розвитку і використання інтелектуальної власності в Росії.

«Три роки тому в звертанні до Федеральних Зборів президент Росії Володимир Путін уперше поставив задачу розвитку вітчизняної економіки на основі новітніх наукових знань. Нам важливо обговорити наш накопичений досвід і звірити його з відповідною практикою фахівців Франції, Японії, США, Німеччини, Британії й інших країн, що є присутніми на цьому форумі», — підкреслив Фурсенко.

У свою чергу, гендиректор Російського Агентства по патентах, товарним знакам Олександр Корчагін заявив, що «за останні три роки в Росії вирішені правові питання по створенню і захисту інтелектуальної власності, прийняті відповідні закони». «З метою їхньої реалізації ми вперше в поточному році навчили більш тисячі фахівців і близько 800 пройдуть підготовку з жовтня поточного року», — сказав Корчагін.

Тим часом, за його словами, усе ще не вистачає суддів по захисту інтелектуальної власності. «З метою їхньої підготовки в найближчі півтора року ми навчимо більш 1,5 тис суддів, на що програмою ТАСІС нам виділене 3,7 млн євро», — повідомив Корчагін.

Крім того, нам потрібні фахівці з розвитку і комерціалізації інтелектуальної власності, а також — із продажу нових технологій на світовому ринку й інтелектуальних послугах, сказав гендиректор Агентства по патентах.

За його словами, у Росії формується відповідні шість центрів в інститутах РАН /у підмосковному місті Черніголовке, у Новосибірську і на Уралі/, а також у державних університетах Краснодара і Нижнього Новгорода, у Державному науковому центрі Санкт-Петербурга/.

 

РІА «Новини»

корисний матеріал? Натисніть:




інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100