На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
В Україні на 01.10.2013 (з 1992 р.) зареєстровано 394423 охоронних документів на ОПВ, із них патентів: 108167 на винаходи, 83871 на корисні моделі, 25522 на промзразки, 176805 свідоцтв на знаки для товарів і послуг, 13 свідоцтв на топографії ІМС, 20 реєстрацій КЗПТ та 25 свідоцтв на право на використання зареєстрованих КЗПТ
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

EMI засудила продавців пісень The Beatles

2010-12-14

Американський онлайн-ресурс Bluebeat.com програв справу про продаж пісень The Beatles по 25 центів за кожну, повідомляє Reuters. Дії керівництва сайту були визнані незаконними, а докази легальності копіювання та розповсюдження композицій "бітлів" - недостатніми.

Генеральний директор Bluebeat.com Хенк Рисан розповідав, що його сайт є єдиним онлайн-ресурсом США, який поширює запису The Beatles на законних підставах. Він пояснив, що сайт робив копії пісень за особливою технологією, що отримала назву "психо-акустичного моделювання". У Bluebeat.com стверджували, що такий спосіб запису музичного матеріалу не порушує закон про захист авторських прав, тому що композиція не копіюється, а нібито імітується.

Крім того, музичний сайт вказував, що звукозаписні компанії не повинні мати ніяких претензій на пісні британського колективу, записані та випущені до 1972 року.

Тим не менше, суд визнав, що Bluebeat.com не надав доказів того, що метод обробки записів не виходив за рамки закону, а також відкинув аргумент з приводу записів до 1972 року. Більш того, суд зазначив, що пояснення принципів створення копій пісень The Beatles, озвучені Рісаном, носять псевдонауковий характер.

Згідно з рішенням суду, американський сайт повинен буде виплатити звукозаписним компаніям, зокрема EMI, яка подала до суду на Bluebeat.com в листопаді 2009 року, компенсацію. Про яку суму йдеться, не уточнюється. Відомо, що онлайн-ресурс вирішив подати апеляцію.

В даний час придбати пісні The Beatles в Мережі легально можна в iTunes Store, який почав торгувати композиціями "ліверпульської четвірки" в середині листопада 2010 року.

джерело: lenta.ru
корисний матеріал? Натисніть:




інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100