На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
У будь-якій цивілізованій країні права інтелектуальної власності повинні бути такими ж святими і непорушними, як і право приватної власності
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Apple, Google і Yahoo! звинуватили в порушенні поштового патенту

2010-07-23

Американська патентна фірма InNova звинуватила 36 компаній в порушенні поштових технологій, які належать їй. У число відповідачів увійшли такі компанії як Apple, Google і Yahoo!, повідомляється в офіційному прес-релізі юрфірми The Lanier Law Firm, яка представляє інтереси позивача.

Крім трьох провідних компаній світової IT-галузі порушниками патенту названі HP і Dell, а також виробник картопляних чіпсів Frito Lay і виробник прохолодних напоїв Dr. Pepper Snapple. Їх звинувачують в порушенні патенту, зареєстрованого в Патентному бюро США під номером 6,018,761.

У цьому патенті описана технологія, яка дозволяє виділяти спам серед всіх повідомлень електронної пошти. На думку позивача, ця технологія є однією з найважливіших для існування електронної пошти.

Компанії, названі як відповідачі, незаконно використовують цю технологію у щоденній діяльності. Завдяки цьому компанії отримують прибуток, при цьому не виплачуючи InNova ліцензійні відрахування.

Математик Роберт Уоміні подав заявку на реєстрацію цього патенту в 1996 році, і в 2000 році він був зареєстрований в Патентному бюро США. На сайті компанії InNovo можна залишити заявку на придбання прав на використання цього патенту.

джерело: lenta.ru
корисний матеріал? Натисніть:

групи: порушення прав; Інтернет; світ
теги: порушення права; Google; Apple; сайт; США; інтернет; комп'ютерні технології; електронна пошта
інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100