На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
У світі діє понад 5,8 млн. патентів і кожний день подається 2 тис. патентних заявок, в Україні зареєстровано 86 тис. патентів на винаходи
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Росія отримала домен .РФ

2010-04-23

Організація ICANN (Інтернет-корпорація з присвоєння імен та номерів) затвердила заявку Росії на кириличний домен .РФ, говориться в офіційному повідомленні, опублікованому на сайті Мінкомзв’язку Росії. Росія стала першою країною, що отримала право на кириличний домен верхнього рівня.

22 квітня на засіданні правління ICANN, яка розподіляіє доменні імена, були схвалені заявки на делегування нових доменів верхнього рівня. Крім Росії, доменами національною мовою обзаведуться Єгипет, ОАЕ й Саудівська Аравія

Рішення ICANN дозволить здійснити процедуру фізичного запуску (підняття) кореневого домену технічним центром IANA. Представник Координаційного центру національного домену мережі інтернет Юлія Овчіннікова повідомила РІА Новини, що ця процедура може тривати до двох місяців. При цьому схвалення ICANN є фінальним кроком на шляху створення доменної зони .РФ.

Відзначимо, що 11 травня завершується перший етап пріоритетної реєстрації доменів у зоні .РФ. З 12 травня в чинність вступить нове положення, що істотно розширить кількість користувачів, що мають право на реєстрацію доменів.

Координаційна рада має намір провести три етапи пріоритетної реєстрації. Планується, що попередні заявки на домени від власників товарних знаків і фірмових найменувань, некомерційних організацій і ЗМІ перестануть приймати 16 вересня 2010 року.

джерело: lenta.ru
корисний матеріал? Натисніть:
інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2011
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100