На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
В Україні на 01.10.2013 (з 1992 р.) зареєстровано 394423 охоронних документів на ОПВ, із них патентів: 108167 на винаходи, 83871 на корисні моделі, 25522 на промзразки, 176805 свідоцтв на знаки для товарів і послуг, 13 свідоцтв на топографії ІМС, 20 реєстрацій КЗПТ та 25 свідоцтв на право на використання зареєстрованих КЗПТ
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Microsoft й TomTom урегулювали патентну суперечку

2009-03-31

Microsoft Corp і голландський виробник навігаційних пристроїв, компанія TomTom NV 30 березня оголосили, що врегулювали раніше подані позови, де сторони обвинувачувалися в порушенні патентів. У частині угоди виробник навігаторів TomTom заплатить Microsoft неназвану суму до якості компенсації, а надалі сторони зможуть використовувати патенти один одного без небезпеки судових переслідувань. Одержить доступ до розробок TomTom й Microsoft.

У спільній заяві дві компанії говорять, що вони прийшли до єдиного бачення того, що в навігаторах TomTom використовуються продукти, з ліцензією відповідно до правил GPL 2, однак ці продукти створюють системи керування файлами (мова йде про FAT32), які порушують права Microsoft як правовласника.

В угоді також відзначається, що TomTom надалі виключить зі своїх майбутніх продуктів функціональність, пов’язану із двома патентами корпорації. Термін дії цієї угоди складає 2 роки.

Загальна угода між сторонами було укладена строком на 5 років


Джерело: SecurityLab

корисний матеріал? Натисніть:




інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100