На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
Патентний повірений на безоплатній основі надає консультації
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Завершилися судові слухання у справі Pirate Bay

2009-03-04

Завершився судовий процес відносно творців популярного мережевого файлообмінного ресурсу Pirate Bay. В останній день слухань представники обвинувачення і захисту представили свої останні доводи й аргументи у Верховному суду Швеції.

Нагадаємо, що причиною судових розглядів стала позовна заява, подана представниками Міжнародної федерації звукозаписних компаній (IFPI). Четвірці шведів (Фредерік Ней, Карл Лундстром, Петер Сунде й Готфрід Варг) було пред’явлено обвинувачення в поширенні піратських копій різної цифрової продукції.

Процес тривав більше десяти днів, нарешті, представники захисту й обвинувачення надали суду свої фінальні аргументи. У заключній заяві обвинувачення зажадало відшкодування нанесеного позивачеві матеріального збитку в розмірі 117 мільйонів шведських крон (приблизно 10,1 мільйонів євро). Крім того, на думку адвокатів IFPI, кожен з адміністраторів сайту повинен бути присуджений до одного року тюремного ув’язнення. Юристи, що представляють інтереси обвинувачуваних, витратили останній день слухань на роз’яснення технічних особливостей протоколу BitTorrent і зажадали зняття зі своїх клієнтів всіх обвинувачень.

У документах суду також говориться, що Pirate Bay навряд чи можна назвати комерційним проектом, тому що за увесь час існування ресурсу його адміністратори заробили близько 1,2 млн шведських крон — менш 160 000 доларів. При цьому представники індустрії звукозапису зажадали від Pirate Bay компенсації в розмірі 13 млн доларів.

Тепер суд має зважити доводи кожної із сторін і винести остаточний вердикт відносно творців Pirate Bay. Остаточне рішення в справі буде винесено 17 квітня


Джерело: SecurityLab

корисний матеріал? Натисніть:




інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100