На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
Кишеньковий персональний комп’ютер (КПК) – обов’язковий атрибут безперервного творчого процесу і незамінна річ для творчої людини
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Держінвестицій, Донецька ОДА та Донецький науковий центр НАН і МОН України підписали угоду про співробітництво

2008-11-05

30 жовтня 2008 року голова Державного агентства України з інвестицій та інновацій Віктор Івченко, Голова Донецької обласної державної адміністрації Володимир Логвиненко та голова Донецького наукового центру Національної академії наук і Міністерства освіти і науки України Володимир Шевченко підписали угоду про співробітництво.

У рамках угоди передбачається реалізувати комплекс заходів, спрямованих на налагодження взаємодії науки, виробництва і фінансової сфери з метою розвитку інноваційної діяльності в Донецькій області та сприяння сталому розвитку регіону, забезпечення його економічної самодостатності, виробництво та реалізацію нових видів конкурентоспроможної продукції.

Підписавши угоду, сторони планують спрямувати свої першочергові зусилля на впровадження інновацій та залучення інвестицій в Донецьку область, зокрема, шляхом:

створення у Донецьку наукового парку з оптимізації природокористування та екології;

підготовки до впровадження та реалізації інноваційних розробок розташованих у Донецькій області науково-дослідних установ НАНУ, зокрема, у галузі нанотехнологій, машинобудування, відновлення продуктивності та рекультивації земель, медицини тощо.


Джерело: Журнал «Інтелектуальна власність»

корисний матеріал? Натисніть:




інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100