На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
В Україні на 01.10.2013 (з 1992 р.) зареєстровано 394423 охоронних документів на ОПВ, із них патентів: 108167 на винаходи, 83871 на корисні моделі, 25522 на промзразки, 176805 свідоцтв на знаки для товарів і послуг, 13 свідоцтв на топографії ІМС, 20 реєстрацій КЗПТ та 25 свідоцтв на право на використання зареєстрованих КЗПТ
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

Іграшки порушили авторські права Шаїнського

2008-10-02

Працівники сибірської митної служби заарештували на кордоні вантаж із китайськими іграшками — роботами Смарті. Вони співають пісні зі старих мультфільмів. Імпортери не мали дозволу на використання авторського доробку радянських композиторів. Тож митники заарештували плюшевих монстрів і їхніх власників за порушення авторських прав.

— Наші мистецтвознавці встановили: у репертуарі іграшок є пісні ”Антошка, пошли копать картошку”, ”Буратино”, ”В траве сидел кузнечик”, ”Мы едем, едем, едем в далекие края” та інші. Тут є твори Володимира Шаїнського, Олексія Рибнікова, Григорія Гладкова та інших відомих музикантів, — повідомляють у прес-службі митниці.

Фірма-імпортер не укладала угоди з жодним із композиторів. Тому вона має сплатити штраф. Товар конфіскують.

Китайські виробники іграшок не вперше використовують мелодії Шаїнського без дозволу. Торік у грудні на цій митниці затримали вантаж із 16 тис. плюшевих Чебурашок. Вони незаконно співали пісні композитора. За рішенням суду товар знищили.


Джерело: Газета по-українськи

корисний матеріал? Натисніть:
інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100