Найбільший виробник безалкогольних напоїв у Китаї компанія Wahaha відстояла право на свій однойменний бренд у судовому позові із французькою корпорацією Danone. Таке рішення виніс народний суд Ханчжоу. За заявою представників Danone, французька компанія розраховує оскаржити даний вердикт у вищестоящому суді.
Процес за право на бренд Wahaha тривав між китайською компанією і її партнером Danone більше року. Французи володіють 51% у холдингу, що управляє 39 спільними з Wahaha підприємствами в Китаї. В 2007 році представники компанії звернули увагу на те, що член ради директорів Wahaha Цзун Цинхоу створив паралельну із цими підприємствами мережу по виробництву й поширенню продукції компанії.
Нагадаємо, 4 червня 2007 року Danone подала в суд на розрив партнерських відносин з Wahaha, що потім вилилося в серію справ, так чи інакше пов’язаних з відносинами між компаніями. Зокрема, Wahaha уже виграв суд у керівника спільного підприємства Франсуа Какелена (Francois Caquelin)
За словами представника Wahaha Шаня Циньіна (Shan Qining), вирішити справу миром між компаніями не вдалося через те, що вони, підкреслимо, значно розходилися в оцінці вартості своїх спільних проектів
Джерело: Companion
корисний матеріал? Натисніть:
|