На головну | Пишіть нам | Пошук по сайту тел (063) 620-06-88 (інші) Укр | Рус | Eng   
Кишеньковий персональний комп’ютер (КПК) – обов’язковий атрибут безперервного творчого процесу і незамінна річ для творчої людини
  новини  ·  статті  ·  послуги  ·  інформація  ·  питання-відповіді  ·  про Ващука Я.П.  ·  контакти за сайт: 
×
Якщо ви помітили помилку чи похибку, позначте мишкою текст, що включає
помилку (все або частину речення/абзацу), і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нам.
×

В Німеччині набув чинності новий, посилений закон про авторське право

2008-01-06

В Німеччині з 1 січня набув чинності новий, посилений закон про авторське право. Скачування музики і фільмів з інтернету, а також копіювання дисків в обхід захисту тепер однозначно вважається кримінальним злочином, повідомляє «Перший Національний».

Тепер, як стверджує Німецька асоціація інформаційних технологій, телекомунікацій і нових засобів інформації використання «вочевидь нелегальних» посилань в інтернеті стане злочином.

Також очікується, що в недалекому майбутньому в Німеччині буде заборонено запис і зберігання записів передач як платних, так і загальнодоступних телеканалів.

Тому, як попереджає асоціація, найобережніше німцям слід поводитися з будь-якими безкоштовними пропозиціями для скачування аудіо- та відеоматеріалів.

Як і раніше, дозволяється робити копії придбаних CD і DVD-дисків для приватного користування або для друзів. Кількість копій в законі не називається, проте німецькі суди останніми роками визначили максимум у розмірі 7 екземплярів.

Однозначно заборонено, за даними асоціації, робити копії дисків в обхід захисту від копіювання. Згідно закону, така копія вважається «піратською», її виробництво може каратися позбавленням волі до 5 років. Кримінальним є також тиражування нелегально записаних дисків.

Як правило, особливо обережним слід бути з будь-якими копіями художніх фільмів, оскільки наразі практично всі DVD-диски захищені від копіювання.

Асоціація радить також не довіряти дуже дешевим дискам з музикою, фільмами або програмним забезпеченням, які німці не проти купити, перебуваючи у відпустці в інших країнах. Нерідко ці диски — професійно виготовлені піратські копії, які у разі виявлення будуть конфісковані німецькою митницею.

корисний матеріал? Натисніть:




інші новини...
© Ярослав Ващук, 2003-2023
при використанні будь-яких матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове
[pageinfo]
сайты Хмельницкого bigmir)net TOP 100